Жителів Дніпропетровщини, Полтавщини та Києва затримали при спробі нелегально потрапити до Молдови

Жителів Дніпропетровщини, Полтавщини та Києва затримали при спробі нелегально потрапити до Молдови

В поле зору оперативних співробітників Чернівецького прикордонного загону потрапив громадянин України, який через один з месенджерів активно пропонував послуги з переправлення осіб з України до Молдови в обхід пунктів пропуску.

Знайшовши кількох клієнтів, організатор надавав їм вказівки щодо руху до прикордоння, а потім мав вказати подальший маршрут до сусідньої країни. Та прикордонники зупинили автомобіль з порушниками на під’їзді до точки початку руху через кордон. В авто рухалися четверо чоловіків – жителі Дніпропетровської, Полтавської областей та міста Києва. Про це повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби.

Під час подальшої роботи прикордонники дізналися, що за дистанційні вказівки щодо незаконного перетину державного кордону організатор запросив грошову винагороду від 8 до 10 тисяч доларів США з особи.

Відносно затриманих складені матеріали про адміністративне правопорушення. Тривають заходи з встановлення головного організатора незаконної оборудки.