Злочини військ рф проти мирного населення фіксує поліція у Нікопольському районі

Вночі 27 липня російські війська кілька разів накрили вогнем із РСЗВ місто Марганець та берегову лінію Каховського водосховища.
Наразі відомо про одну постраждалу жінку. Також пошкоджено багатоповерхівки, дитсадок, лікарню. На одному з підприємств вогнем ушкоджено автобуси та спеціальну техніку. Остаточна інформація щодо руйнувань, пошкоджень та постраждалих уточнюється.
На місцях подій працюють вибухотехніки та правоохоронці, які документують наслідки обстрілів, повідомляє пресслужба поліції Дніпропетровської області.
За фактом російської агресії проти мирного населення Нікопольського району правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.