Поціновувачів англійських детективів запрошують на прем’єру до кам’янського театру

Поділитись:
WhatsApp
Viber

Приємний сюрприз чекає на любителів класичних детективів у березні: на сцені театру ім. Лесі Українки відбудеться прем’єра вистави «Мишоловка. Вбивство на Калмер-стріт» за знаменитою п’єсою «королеви детективу» Агати Крісті.  

«Маленький англійський готель, кілька постояльців, сніжний буран, що відрізав будинок від усього світу і, звичайно, труп у вітальні, після чого особисті таємниці, недомовленості та страх сплетуться в тугий вузол, і триматимуть глядачів у напрузі до самого кінця», – так анонсували події вистави у театрі.

«Мишоловка» — єдина п’єса, яку написала за своє довге творче життя Агата Крісті. Але саме цей твір став найуспішнішим комерційним проектом письменниці. Вже 70 років без перерви та з аншлагами «Мишоловку» показують в театрі лондонського Уест-Енду.

До речі, відучора відкрито продаж квитків на прем’єру. Більше інформації щодо придбання квитків можна знайти на сайті театру або дізнатися у касі за телефоном: (068) 680 74 30.

Також щодо замовлення квитків можна звертатися за тел.: (067) 638-14-09.

15.02.2023
Категорія: Культура
Теґи: детектив прем'єра театр