У центральній бібліотеці Кам’янського пройшов молодіжний захід «Дій. Читай. Долучайся»
До Дня любителів бібліотек, який відзначають 14 лютого, у центральній бібліотеці Кам’янського організували зустріч для активної молоді та творчих містян. Захід під назвою «Дій. Читай. Долучайся» об’єднав волонтерів, громадських активістів та читачів навколо ідеї сучасної бібліотеки як простору для розвитку.
Під час зустрічі представники ГО «Бджола» Руслан Бондаренко і Марк Чернявський разом із командою Центру молодіжних ініціатив на чолі з Катериною Боровик передали закладу нові книги. Директорка бібліотеки Лариса Денисюк подякувала за поповнення фонду та зазначила, що такі ініціативи допомагають залучати молодь до читання.
Програма була насиченою: місцеві автори читали власні твори, а для наймолодших відвідувачів провели ознайомчу екскурсію бібліотекою.
«Ми переконані: бібліотека – це сучасний простір можливостей, де народжуються ідеї, формується мислення і зростає свідома молодь.
Дякуємо всім, хто долучився до цієї події. Разом створюємо середовище розвитку, знань і натхнення», – зазначили у «Бджолі».
