Кам’янчан запрошують отримати знання у сфері програмного забезпечення

Кам’янчан, які бажають отримати сучасні знання у сфері програмного забезпечення, обробки інформації та опанувати навички у розробці, розміщенні та супроводі вебсайтів, запрошують на професійне навчання.
25 жовтня в Дніпропетровському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості розпочинається навчання за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». Про це повідомили у Кам’янському міському центрі зайнятості.
Термін навчання складає 5,2 місяці, теоретичне та виробниче навчання проводиться очно, щоденно 5 днів на тиждень.
Програма навчання включає:
- операційні системи, комп’ютерні мережі та програмне забезпечення;
- обслуговування обладнання інформаційних систем;
- основи вебдизайну та програмування;
- основи 3D-друку;
- технології обробки інформації.
Також під час навчання ви отримаєте практичні навички з обслуговування комп’ютерного обладнання та використання програмного забезпечення для обробки різних видів інформації.
Скористатися можливістю отримати сучасну затребувану професію безробітні можуть безкоштовно, інші бажаючі – за кошти фізичних та юридичних осіб.
Якщо вас зацікавила інформація, звертайтеся до фахівців з профнавчання Кам’янського міського центру зайнятості (вул. Медична, 6, каб.201), за тел.: 0569554157.