Кам’янчани мають можливість отримати сучасний ноутбук в рамках проєкту «СпівДія Ноут»

5 грудня стартував проєкт на конкурсній основі «СпівДія Ноут», в межах якого освітні заклади, неприбуткові організації та самозайняті особи України отримають 5000 сучасних ноутбуків з ліцензійним програмним забезпеченням. Про це повідомив начальник Кам’янської РВА Олег Гапіч.
Проєкт реалізується в межах молодіжної програми USAID «Мріємо та діємо», що виконується організацією IREX у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України та українською волонтерською платформою «СпівДія», а також компаніями HP Inc. та Microsoft, які надали ноутбуки та ліцензійне програмне забезпечення.
Прийом заявок першої хвилі проєкту стартував 5 грудня і триватиме до 15 грудня. Ініціатива втілюється на всій території України, крім тимчасово окупованих станом на сьогодні територій.
Завдання проєкту – підтримати українську молодь у доступі до освіти, послуг реагування і самореалізації під час війни. Розподіл ноутбуків відбуватиметься у тісній співпраці із закладами освітньої сфери, організаціями та фондами, що працюють із молоддю та для молоді та займаються важливими для громад освітніми й соціальними завданнями, допомагають вразливим верствам населення. Також пристрої надаватимуться самозайнятим українцям та українкам, які цього дійсно потребують.
Подати заявку можуть:
- школи, що прагнуть забезпечити дітей, які не мають обладнання для навчання;
- громадські організації / благодійні фонди / інші освітні та творчі неприбуткові організації та ініціативи;
- самозайняті особи.
Для участі у першій хвилі конкурсу необхідно до 15 грудня (включно) подати заявку. З усіма деталями щодо необхідних кроків та критеріїв можна ознайомитися на сайті волонтерського об’єднання «СпівДія»
Заявки почнуть опрацьовуватися з першого дня проєкту та перевірятимуться кейс-менеджерами «СпівДія Ноут» по мірі їхнього надходження. Пріоритет буде надаватися заявникам та заявницям (зокрема і самозайнятим особам), які дійсно потребують ноутбук(и) для забезпечення доступу до навчання, покращення чи створення можливостей надавати послуги реагування для дітей та молоді, а також для професійної реалізації молодих українців та українок.