Керівництву «Дніпроазот» запропоновано передати розарій у комунальну власність Кам’янського

Поділитись:
WhatsApp
Viber

У зв’язку з тим, що підприємство «Дніпроазот» зараз переживає не найкращий для себе час та не в змозі утримувати деякі об’єкти, влада Кам’янського запропонували забрати розарій Соцміста у комунальну власність.

«Розарій улюблене місце відпочинку для кількох поколінь кам’янчан, яке має значення і як частина природного середовища, і як елемент історичної пам’яті міста.

Він був створений руками ентузіастів і дбайливо підтримувався роками. Розумію, що через економічні труднощі підприємство в даний час не може утримувати цей об’єкт. У зв’язку з цим я мав розмову з головою правління «Дніпроазот» Сергієм Сідоровим з пропозицією передати розарій у комунальну власність міста. Це дозволить зберегти цей унікальний простір для камʼянчан та забезпечити його належне функціонування.

Очікую на позитивну відповідь від керівництва «Дніпроазот» і готовий до конструктивного діалогу задля збереження цього місця для мешканців Кам’янського», повідомив мер Андрій Білоусов.