КП «Добробут» у Кам’янському ремонтує покрівлі та встановлює козирки над під’їздами

Поділитись:
WhatsApp
Viber

Цього тижня такі роботи проводилися на вулиці Української Добровольчої Армії (колишня Республіканська) та по Галини Романової. Про це інформує комунальне підприємство «Добробут».

«Робітниками КП «Добробут» було встановлено піддашок, для мешканців будинку за адресою: вул. Республіканська, 47. Початково зробили заміри, наступним кроком була підготовка матеріалів та сконструйовано основу для козирка за розмірами, згодом встановлено та відрегульовано для задовільного результату.

Також фахівці підприємства проводять ремонтні роботи покрівлі будинку за адресою:  вул. Галини Романової, 4 (кв. 36). Мешканці звернулися з проблемою протікання даху, наразі проблему вирішуємо», – повідомило підприємство нашого міста. 

КП "Добробут" Кам’янське

КП "Добробут" Кам’янське