Ліквідація наслідків атаки, допомога ЗСУ та візит лікарів Інституту серця: Андрій Білоусов підбив підсумки тижня у Кам’янському
Цей тиждень був важким для Кам’янського: ворожа атака забрала життя місцевого мешканця, ще троє людей дістали поранення. Також було пошкоджено житлові будинки. Наслідки ударів оперативно ліквідували, а постраждалим і родині загиблого надали необхідну допомогу.
Місто продовжує підтримувати захисників: роті безпілотних систем на Харківському напрямку передали необхідне обладнання, генератор та систему супутникового зв’язку Starlink, а бійцям третього армійського корпусу – потужні системи РЕБ.
У цивільному житті громади головною подією став візит кардіохірурга Бориса Тодурова та підписання меморандуму з Інститутом серця МОЗ України. Крім того, у місті провели фестиваль «Наукові пікніки», Кубок області з тхеквондо пам’яті героїв 25-ї бригади, відзначили 60-річчя енергетичного коледжу, нагородили переможців та призерів міжнародних змагань, відсвяткували річницю волонтерського центру у Південному районі та організували командний тренінг для молоді. Про ці та інші події розповів у недільному відеозверненні міський голова Андрій Білоусов.