Ментальне здоров’я кам’янчан спробують поліпшити за допомогою мистецтва
У Кам’янському знов стартує проєкт «АРТ‑терапія – лікуємо мистецтвом». Починаючи з травня і протягом літа на різних локаціях міста відбуватимуться творчі заходи, спрямовані на підтримку та зміцнення ментального здоров’я мешканців громади.
Відповідне розпорядження оприлюднено на сайті міської ради.
Серед заходів на містян чекатимуть: танцювальні флешмоби, творчі майстер‑класи, караоке та заходи з психологічної підтримки.