Мешканців Дніпропетровщини просять бути пильними через можливі диверсії

Одним з місць підвищеної небезпеки можуть бути адмінбудівлі. Про це мешканців області попереджає заступник начальника відділу управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи ОВА Олександр Войтенко.
«На жаль, повномасштабне вторгнення продовжується. Окрім ворожих атак загрозу можуть становити ймовірні диверсії. На засіданні Ради оборони пропрацювали це питання. Винесли на обговорення випадок у Харківській області. Там під поліцейським відділком заклали та підірвали вибухівку. Тож реагуємо на випередження», – зазначив Олександр Войтенко.
Він додав, що поліція та СБУ вживають в області цілий комплекс заходів. Все, аби запобігти можливим терористичним проявам. Направили відповідні вказівки органам місцевого самоврядування, правоохоронному блоку, оскільки одним з місць підвищеної небезпеки можуть бути адмінбудівлі. Просять бути пильними і пересічних громадян.
Нагадали в ОВА й алгоритм дій у разі виявлення вибухівки: не чіпати, не підходити, набирати 101, 102 або 112. Саме так мають поводитися усі, хто знайшов підозрілий предмет, адже він може бути залишений навмисне та становити небезпеку.
Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що стурбована громадянка у Кам’янському сприйняла фільтри протигазів за міни.