Мешканці Дніпропетровщини та переселенці можуть пройти курс з психології

Поділитись:
WhatsApp
Viber

Пропрацювати травми і заспокоїти близьких: мешканці Дніпропетровщини та переселенці можуть пройти онлайн-курс з надання психологічної допомоги. У ньому – практичні прийоми від фахівців. Учасники дізнаються, як спілкуватися з людьми, що емоційно постраждали через війну. Навчання безкоштовне.  

Курс розробили за ініціативою першої леді Олени Зеленської. Він для соціальних працівників, студентів психологічних і медичних факультетів та усіх, хто працює з дітьми і родинами, яких травмувала війна.

Лекції читають професійні психологи, психотерапевти, парамедики, дитячі психіатри. Вони розкажуть про методи самомоніторингу та самопідтримки, як працювати з психологічною травмою. Розвіють міфи про посттравматичний стресовий розлад. Навчать, як надавати першу психологічну допомогу, заспокоювати близьких і вберегтися від стресу. Один з уроків – про особливості роботи з дітьми.

Реєстрація за посиланням.

Усього висвітлюються 9 тем. Учасники мають пройти 5 тестів. Наприкінці вони отримають сертифікати.

20.10.2022
Категорія: Новини
Теґи: курс навчання психологія