На Криворіжжі відновили електропостачання всім споживачам, знеструмленим після суботньої атаки

Поділитись:
WhatsApp
Viber

На Криворіжжі відновлено живлення всіх споживачів, які були знеструмлені через пошкодження російськими дронами високовольтної інфраструктури «Укренерго». На постраждалих об’єктах вже відновлено роботу частини обладнання. Аварійно-відновлювальні роботи тривають цілодобово. Про це повідомили в НЕК «Укренерго».

В енергокомпанії також додали, що з технічних причин на Дніпропетровщині знеструмлювались понад 19 тисяч споживачів. На ранок без світла залишались 454 абоненти.

За інформацією Міненерго, з технічних причин відключилось обладнання на підстанції у Дніпропетровській області, внаслідок чого були знеструмлені підстанції, які живлять побутових споживачів та місцеву промисловість у м. Кривий Ріг. Протягом пів години всіх абонентів заживлено за основною схемою.

Також знижувалось навантаження теплоелектроцентралі у Кривому Розі. Станом на ранок обладнання працює, відновлюється теплопостачання для споживачів.

Через бойові дії без електроенергії були 142 точки обліку, всіх підключено.

«Система збалансована. Застосування стабілізаційних графіків відключень не передбачається», – додали у Міністерстві енергетики.