Народный депутат из Каменского проголосовал против закона о реинтеграции Донбасса

Введением в заблуждение граждан и законотворческим пиаром назвал закон о реинтеграции Донбасса народный депутат из Каменского Александр Дубинин.
Представленный сегодня, 18 января, на голосование ВР документ, по словам депутата, из-за отклонения ряда поправок не смог стать настоящим действенным инструментом, направленным на противостояние агрессии РФ.
«Сьогодні у Раді я голосував проти «законотворчого піару» – закону «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях». Нажаль, підготований до другого читання закон не врахував правок, підготованих народними депутатами від «УКРОПУ». І у підсумку, представлений для голосування законопроект не зміг стати справжнім актом, спрямованим на протистояння збройній агресії РФ.
Натомість, він:
– так і не забезпечив розірвання дипстосунків з РФ;
– не містить положення щодо заборони торгівлі з окупованими територіями;
– у другому читанні так і не було враховано питання Криму, що по суті може означати зняття обов’язку з влади забезпечувати національну безпеку цієї території у подальшому.
Даний закон вважаю введенням в оману українських громадян та узаконенням беззаконня!» – пишет депутат.
Закон о реинтеграции Донбасса был принят сегодня во втором чтении большинством голосов в Верховной Раде. За проголосовали 280 депутатов при 226 необходимых, против – 38 народных избранников.
Полным составом не поддержал законопроект «Оппоблок».
Д.Кравец