Росіяни весь день били по Дніпропетровщині: є загиблі та поранені

Поділитись:
WhatsApp
Viber

Ворожі атаки весь день не вщухали на Дніпропетровщині. На жаль, троє людей загинули, ще четверо зазнали поранень. Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.

Нікопольщину російська армія обстрілювала з РСЗВ “Град”, артилерії та атакувала безпілотниками. Потерпали Нікополь, Марганецька, Мирівська і Покровська громади.

Загинула жінка. Троє людей постраждали. Чоловік госпіталізований. Дві жінки – на амбулаторному лікуванні.

Пошкоджені багатоповерхівка і 17 приватних будинків, 12 господарських споруд, автівки. Понівечені інфраструктура, промислове підприємство. Зачепило лінії електропередачі і газогони. Сталося кілька пожеж.

На жаль, втрати – і на Синельниківщині. Там ворог вбив двох людей: чоловіка та жінку. Є й постраждалий. Йому надали необхідну меддопомогу.

Противник поцілив по Великомихайлівській та Межівській громадах. Застосовував КАБи та БпЛА.

Окрім легковика, горіло поле з пшеницею. Побиті 7 приватних осель.

12.07.2025
Категорія: Війна, Новини
Теґи: війна обстріл