В центральному сквері Кам’янського відкрила свої двері сучасна громадська вбиральня

Від сьогодні, 19 червня, об’єкт відкрито для відвідувань. Вбиральня повністю безкоштовна. Водночас використовувати громадський туалет не за призначенням, щось вкрасти або пошкодити тут – не вийде. У холі встановлено відеоспостереження, а сам об’єкт охороняється. Також тут працює персонал.
Вперше за багато років на прохання мешканців, що відпочивають у сквері (та тих, що живуть у будинках поряд зі сквером), у Кам’янському була збудована нова та дійсно сучасна громадська вбиральня. Розташована вона на місці сумновідомої розливайки «Равлик» (перехрестя проспекту Свободи та вул. 9 Травня), яку було знесено за рішенням влади ще до реконструкції скверу.
Працюватиме туалет щоденно з 9 ранку до 10 вечора. У наявності два «посадочних місця» для чоловіків та два – для жінок.
У вбиральні є дзеркала, 4 умивальники, столик для сповивання немовлят, рідке мило.
Тут прохолодно (працює кондиціонер). Смердіти, впевнені, не буде, бо за об’єктом стежитимуть комунальні служби, вентиляція тут нормальна, є у наявності й освіжувачі повітря. При відвідуванні громадської вбиральні вам, звісно, видадуть папір, санітарну прокладку для ободу унітазу та навіть «перехідник» для дитини.
До речі, у кабінках лунає музика.
Як розповів заступник міського голови з напряму ЖКГ Олег Максименко, вбиральню було збудовано, враховуючи чисельні звернення мешканців до мера. На одному подібному об’єкті місто не зупинятиметься. З часом у сквері будуть громадські вбиральні і в інших місцях.