В Україні різко впали ціни на розробку сайтів

Поділитись:
WhatsApp
Viber

Зі Сполучених Штатів до України прибула нова технологія, що не лише рекордно скоротила час, а й значно зменшила вартість розробки веб сайтів та лендингів. Тепер дозволити собі мати власний сайт може кожен охочий.

Чому якісні сайти завжди коштували дорого?

Як пояснюють фахівці компанії Nixwood, вартість сайту залежала від часу, що потрібен на його розробку. А кількість витраченого часу залежала від того, які проблеми доводилося вирішувати розробнику. Власне, таких проблем завжди п’ять:>

-зробити сайт візуально приємним для користувача

-реалізувати дружній інтерфейс та зручну навігацію

-спростити редагування та оновлення контенту

-оптимізувати сайт для пошукових систем

-зробити його сумісним з будь-якими пристроями, тобто щоб він коректно.

Звичайно, ці проблеми можна проігнорувати взагалі. Тоді сайт можна зробити досить швидко і коштуватиме він 300-2000. Але, як кажуть, скупий платить двічі. Замовляючи собі дешевий сайт, замовник неодмінно стикається з тим, що такий сайт буде збитковим. Пошукові системи не пропонуватимуть його користувачам на їхні пошукові запити, відтак трафік буде занадто низький. Ті ж користувачі, що таки відвідають сайт, найімовірніше швидко його закриють через недостатньо дружній інтерфейс, незручну навігацію або через те, що він некоректно відображатиметься на їхньому мобільному пристрої.

Усе це призводить до того, що сайт із самого початку отримує високий показник відмов. А відтак пошукові системи майже перестають його пропонувати користувачам і знайти такий сайт за пошуковими запитами стає ще важче.

Водночас, якщо розробник підходить до розробки сайту відповідально і приділяє увагу вирішенню кожної з п’яти проблеми, він неодмінно витрачає значну кількість часу, що позначається на ціні. Донедавна якісний сайт коштував кілька тисяч доларів.

Як нова технологія здешевила розробку?

Раніше для вирішення основних проблем використовувався «ручний аналіз». Тобто розробник брав і вручну розглядав сайти конкурентів, шукав популярні пошукові запити, аналізував їх тощо. Це займало багато часу.

Але технологія, яку Nixwood понесла з США до України дозволяє автоматизувати всі процеси завдяки роботі штучного інтелекту. Тепер увесь аналіз проводиться автоматично за 2-3 години замість 2-3 тижнів. Після проведеного таким чином аналізу розробник точно знає, яким саме має бути кожен компонент сайту.

А далі все відбувається наче на конвеєрі Генрі Форда: кожен фахівець Nixwood починає роботу над своїм окремим компонентом, що також значно пришвидшує процес створення сайту.

У результаті замовник уже за 24 години отримує повністю робочий якісний сайт:

-він ідеально масштабується, завдяки чому будь-який користувач інтернету може відкрити його на будь-якому мобільному пристрої, відтак замовник не втрачає частину аудиторії;

-сайт буде цілком готовий для того, аби швидко просунути його в пошукових системах та вивести на топові позиції;

-сайт матиме зручну та зрозумілу для користувача навігацію, завдяки чому користувачі залюбки ним користуватимуться;

-приємна для очей кольорова гама сприятиме довгому залишенню користувача на сайті, відтак показник відмов буде достатньо низьким;

-власник сайту зможе з легкістю додавати чи коригувати контент, це особливо корисно для інтернет-магазинів та сайтів новин, де потрібно додавати значну кількість товарів або додавати новини часто.

І все це тепер можливо отримати лише за $199. Така низька ціна фактично обвалила ринок. Тож тепер завдяки технології, що прибула з США, кожен українець може мати власний сайт для того, аби рекламувати свої товари чи послуги, створити власне портфоліо або завести особистий блог без цензури.

20.09.2021
Категорія: Новини
Теґи: Nixwood дешевий сайт сайт