Влада Кам’янського опрацьовує разом з Кабміном питання по ГПВ в районах, які залежні від електроопалення

Місто продовжує активну підготовку до, вже можна сказати, найскладнішої зими, за всю сучасну історію Кам’янського, у тому числі працюючи над тим, щоб зменшити удар по мешканцях, залежних від електроопалення.
Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов:
«Продовжуємо встановлювати генератори на котельні, які взимку опалюють лікарні, школи та дитячі садочки.
Ми забезпечили генераторами всі наші три відділення ЦНАП. Щоб в період відключень електроенергії адміністратори могли працювати, надаючи людям необхідні послуги.
Всі лікарні, де є стаціонари, також забезпечені генераторами.
Всі дитячі садочки нашого міста працюють в офлайн-режимі майже від самого початку повномасштабного вторгнення. Навіть зараз, в період відключень світла, Кам‘янське – одне з небагатьох міст України, де 100% дитячих садочків працюють офлайн в повну зміну.
Завдяки підтримці наших міжнародних партнерів дошкільні навчальні заклади обладнані зарядними станціями «EcoFlow» для забезпечення мінімальної потреби в роботі холодильників. В цих умовах кухарі виходять на роботу вночі, поки є світло, і готують дітям їжу. І в подальшому продовжимо оснащувати дитячі садочки генераторами, зарядними станціями та іншим обладнанням, щоб мінімізувати всі проблеми, пов‘язані з відсутністю електричної енергії.
Продовжуємо встановлювати генератори й на об‘єкти критичної інфраструктури.
Також написали листа на Кабінет Міністрів України з проханням не застосовувати графіки погодинних відключень світла взимку в багатоквартирних будинках районів Соцмісто, «БАМ» та проспекту Ювілейний, адже люди використовують тут для обігріву електричне опалення.
Разом вистоїмо та переможемо!» – зазначив міський голова.