Внаслідок ворожого обстрілу на Дніпропетровщині дістав поранення працівник «Нафтогазу»

Внаслідок ворожого обстрілу на Дніпропетровщині дістав поранення працівник «Нафтогазу»

Другу добу поспіль ворог атакує об’єкти Групи «Нафтогаз». Учора під удар потрапив газовидобувний об’єкт на Харківщині – там зафіксовано пошкодження обладнання, фахівці наразі оцінюють наслідки. Сьогодні, 2 травня, ворожою авіабомбою пошкоджено газопровід у Запорізькій області. Крім того, на Дніпропетровщині внаслідок обстрілу дістав поранення працівник компанії. Йому надається вся необхідна медична допомога.

За інформацією Групи «Нафтогаз», через атаку в Запорізькій області частина споживачів тимчасово залишилася без газу. Ремонтні бригади вже координують дії з військовими та готові розпочати відновлювальні роботи, щойно це дозволить безпекова ситуація.

Загалом від початку року об’єкти Групи «Нафтогаз» зазнали вже 99 атак.