Внаслідок ворожого обстрілу на Дніпропетровщині дістав поранення працівник «Нафтогазу»
Другу добу поспіль ворог атакує об’єкти Групи «Нафтогаз». Учора під удар потрапив газовидобувний об’єкт на Харківщині – там зафіксовано пошкодження обладнання, фахівці наразі оцінюють наслідки. Сьогодні, 2 травня, ворожою авіабомбою пошкоджено газопровід у Запорізькій області. Крім того, на Дніпропетровщині внаслідок обстрілу дістав поранення працівник компанії. Йому надається вся необхідна медична допомога.
За інформацією Групи «Нафтогаз», через атаку в Запорізькій області частина споживачів тимчасово залишилася без газу. Ремонтні бригади вже координують дії з військовими та готові розпочати відновлювальні роботи, щойно це дозволить безпекова ситуація.
Загалом від початку року об’єкти Групи «Нафтогаз» зазнали вже 99 атак.