Взимку у Кам’янському працюватиме льодовий каток

Роботи з монтажу основи під велику ковзанку стартували біля адміністративної будівлі центрального парку Кам’янського на цьому тижні. Наразі робочі збирають каркас льодового поля розмірами 42х20 метрів. Згодом тут з’являться й інші цікавинки.
Більше подробиць про новинку ми вирішили дізнатися у директора КП «Парки Кам’янського» Олега Остапенка, який розповів, що дирекція давно шукала можливість не зачиняти парк на весь зимовий сезон. Поспілкувавшись з одним з орендаторів, було вирішено встановити в нашому парку льодовий каток, як це роблять в зимовий сезон у Білій Церкві та інших містах України.
Як пояснив Олег Остапенко, усі витрати щодо ковзанки на себе взяв виключно інвестор, місто кошти на неї не витрачає від слова зовсім.
Офіційне відкриття ковзанки заплановано вже на 1 грудня. Крім льодового поля з необхідною інфраструктурою (роздягальні, прокат ковзанів, кафетерій тощо) на містян чекатимуть й інші розваги, як-то автодром, гірка, атракціони та новорічний паровозик.
Різноманітні івенти для дітей та дорослих тут заплановано проводити майже кожного дня. У тому числі, і для діточок наших захисників, які сьогодні, як ніхто інший, потребує уваги та позитивних емоцій. Той, хто не вміє кататися на ковзанах, зможе отримати допомогу інструктора. Також в планах змагання з хокею.
Чи працюватиме каток у новорічну ніч, враховуючи обмеження комендантської години, поки не відомо. Про це повідомимо вже додатково. А як виглядатиме ковзанка вже найближчим часом – можна побачити на цьому відео. Центральний парк міста відтепер чекає на відвідувачів і взимку.