Як вибрати кращу модель електрогенератора для будинку?

Кращими пристроями резервного енергопостачання житлових будинків, комерційних, виробничих та інших об’єктів продовжують залишатися електрогенератори. Ринок обладнання для автономного електропостачання пропонує найширший вибір таких установок, що працюють на бензині і дизельному паливі. Розглянемо деякі найважливіші параметри, на які варто звернути першочергову увагу при покупці генератора для цілей побутового використання.
Максимальний час автономної роботи
Більшість моделей бензинових і дизельних генераторів для побутового використання розраховані на порівняно невеликий час автономної роботи – вони можуть працювати без підзарядки від мережі близько 6-8 годин. Однак існує і більш потужне обладнання, здатне забезпечувати безперебійне енергопостачання великих об’єктів протягом більш тривалого часу. Наприклад, багато моделей генераторів від провідних світових виробників з різним часом автономної роботи пропонує Фокстрот у Дніпрі, де можна ознайомитися з докладним описом обладнання на сайті і навіть отримати відео консультацію фахівця в режимі реального часу. Ставлячи в пріоритет тривалість автономної роботи, варто звернути увагу, перш за все, на найбільш потужні моделі дизельних і бензинових генераторів, здатні працювати без підзарядки від електромережі протягом 10 годин і більше. В каталозі сайту foxtrot.com.ua також представлені популярні моделі зі збільшеним часом автономного функціонування, здатні безперебійно генерувати електроенергію протягом 12-14 годин, причому, при роботі з практично максимальним навантаженням 90%.
Рівень шуму при роботі генератора
Іншим важливим критерієм, який слід обов’язково брати до уваги при виборі дизельного або бензинового генератора для будинку, є рівень шуму. Кожне такий пристрій генерує не тільки електроенергію, але і створює певний шумовий фон, сила якого характеризується гучністю в децибелах. Для побутового застосування фахівці рекомендують вибирати найбільш тихі моделі з рівнем шуму до 65-70 дБ. Допустимим є також використання в побуті бензинових або дизельних генераторних установок, які створюють шумовий фон гучністю до 85 дБ. Більш галасливі пристрої краще вибирати для експлуатації в цехах виробничих підприємств, на складах та інших об’єктах нежитлового призначення. Підібрати оптимальну модель генераторної станції для об’єкта будь-якого масштабу і призначення, а також замовити обладнання з швидкою доставкою і хорошою знижкою можна на сайті foxtrot.com.ua.