Без суттєвих змін: цього тижня в Україні знову дощитиме

Цього тижня істотних змін у синоптичній ситуації в Україні не передбачається: вночі та вранці буде прохолодно, вдень помірно тепло. Йтимуть періодичні дощі.
За повідомленням Українського гідрометеорологічного центру, вдень 18 квітня в більшості областей місцями прогнозується невеликий дощ; температура вдень становитиме +11…+16°, на Закарпатті та в Криму +17…+20°.
19 квітня у західних областях очікується невеликий дощ, у південних, а вдень також в центральних та східних областях – помірний дощ, на решті території буде без опадів. Температура істотно не зміниться.
20 квітня в Україні часом йтимуть дощі. Денна температура становитиме +7…+12°, на півдні країни та Закарпатті до +15°.
21 квітня очікуються невеликі дощі (в Карпатах з мокрим снігом), місцями грози; лише у західних та північних областях істотних опадів не передбачається. Температура вночі становитиме +2…+8°, на узбережжі морів до +10°; вдень +10…+16°, на Закарпатті до +19°; на високогір’ї Карпат вночі від -2° до +3°, вдень +1…+6°.
Ситуація з весняним водопіллям залишається складною: 18 квітня, внаслідок пропуску весняного водопілля через водосховища Дніпровського каскаду, триватиме затоплення заплавних територій та спостерігатиметься часткове затоплення прируслових територій у ряді прирічкових населених пунктів на Кременчуцькому, Кам’янському, Дніпровському водосховищах у Черкаській, Полтавській, Кіровоградській, Дніпропетровській обл. (ІІІ рівень небезпеки) та можливе початкове затоплення заплавних ділянок вздовж Каховського водосховища у ряді прирічкових населених пунктів у Запорізькій області (ІІ рівень небезпеки).
У Кам’янському, за даними сайту sinoptik.ua, протягом тижня очікується хмарна погода з періодичними дрібними дощами. Без опадів пройде лише вівторок, 18 квітня, а також, можливо, неділя, 23-го. Щодо температури, сьогодні вдень прогнозується +12…+14°. Вітер буде південно-східний та східний, 3-5 м/с.
Ранок і день середи, 19 квітня, пройдуть без опадів, увечері можливий дрібний дощ. Температура повітря вночі становитиме +8…+10°, вдень +11…+13°. Вітер буде східний та північно-східний, 2-5 м/с.
У четвер дрібний дощ йтиме усю другу половину дня. Температура протягом доби триматиметься в межах +10…+12°, вітер переважно північний, до 4 м/с.
Весь день йтиме дрібний дощ у п’ятницю, 21 квітня, не припиняючись до самого вечора. Температура протягом доби становитиме лише +9°, +10°, вітер буде переважно північний, 3-6 м/с.
За попереднім прогнозом, у вихідні сонця в Кам’янському побільшає, але без дощів не обійдеться. Температура з 23 квітня трохи підвищиться і у першій половині наступного тижня вдень вже очікується до +15…+17°, хоча дрібні дощі, як і раніше, йтимуть майже щодня (за винятком неділі). Проте цей прогноз ще потребує уточнення.