На зміну аномальному теплу в Україну прийдуть різдвяні морози

Поділитись:
WhatsApp
Viber

У наступні дві доби в Україні триматиметься тепла та суха погода, але з 5 січня синоптична ситуація зміниться, повідомляє Український гідрометеорологічний центр. 

3-4 січня температура повітря вночі становитиме 0…+8°, вдень +6…+12°. Завтра вночі та вранці у східних та більшості центральних областей місцями утворюватиметься туман. Вітер буде південно-західний з переходом на північно-західний, 5-10 м/с.

5 січня відбудеться зміна погоди: у західних, північних, більшості центральних регіонів та Харківській області вночі прогнозується мокрий сніг, вдень переважно дощ, місцями налипання мокрого снігу, ожеледь. На високогір’ї Карпат очікується значний сніг, хуртовини. На решті території вночі буде без опадів, вдень пройде невеликий дощ.

По всій території країни місцями можливі пориви вітру до 15-20 м/с.

Температура вночі знизиться до -3…+4°, вдень прогнозується +2…+8°, на Закарпатті та півдні країни до +12°, на високогір’ї Карпат протягом доби -5…0°.

6 січня вночі опади переважно у вигляді мокрого снігу очікуються по всій Україні, крім південної частини та більшості західних областей, вдень – в Карпатському регіоні та у східній частині.  На решті території істотних опадів не прогнозується.

Температура протягом доби становитиме -6…0°, на північному сході країни до -10°; у південній частині, більшості східних областей та в Карпатському регіоні вночі очікується від -2° до +4°, вдень +1…+7°.

У Кам’янському, згідно з даними сайту sinoptik.ua, завтра протягом усього дня буде хмарна погода без опадів. Температура повітря протягом доби становитиме +5…+9°, вітер південний з переходом на північно-західний, 3-6 м/с.

У середу, 4 січня, також буде хмарна та суха погода, температура повітря знижуватиметься протягом доби від  +6° вночі до +2° ввечері. Вітер прогнозується переважно північно-західний, 3-7 м/с.

З 5 січня очікується погіршення погоди: вдень пройде сильний дощ. Температура протягом доби коливатиметься в межах +1…+6°, вітер південно-західний, 3-8 м/с. 

6 січня, у п’ятницю, вночі та вранці йтиме дрібний дощ, після обіду очікується дрібний дощ зі снігом. Ввечері опади припиняться. Температура протягом доби знизиться від +6°до -3°. Вітер буде західний та північно-західний, 5-8 м/с.

За попереднім прогнозом, Різдво у нашому місті буде сніжним та морозним. Сильний сніг розпочнеться у другій половині дня, але до вечора послабне. Температура протягом доби становитиме -7…-4°, вітер буде південно-східний та східний, до 5 м/с.

Надалі морози посиляться. 8 січня очікується вже до -14° (!). День буде сонячним та сухим, вітер північний, до 5 м/с.

Морозна погода у Кам’янському, за попереднім прогнозом,  протримається щонайменше до середини наступного тижня.

02.01.2023
Категорія: Погода
Теґи: мороз прогноз погоди Різдво