Поспішала народитися: у Кам’янському районі дівчинка з’явилася на світ у кареті швидкої
У Кам’янському районі бригада екстреної медичної допомоги прийняла пологи в автомобілі швидкої. На світ з’явилася дівчинка. Про це розповіла керівник Кам’янської станції обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Лариса Биданцева.
Виклик до 23-річної жінки, яка перебувала на 40-му тижні вагітності, надійшов 15 липня о 14:41 із Верхньодніпровського району. Це були її треті пологи.
На місце виїхала бригада Кам’янської станції екстреної медичної допомоги пункту постійного базування у Вільногірську у складі парамедика Михайла Петренка та екстреного медичного техніка Михайла Арустамяна.
Після огляду медики розпочали транспортування жінки до пологового відділення, однак дорогою почалися стрімкі пологи. Бригада надала повний обсяг екстреної акушерської допомоги відповідно до протоколу, після чого на світ з’явилася здорова дівчинка, яка отримала максимальні 10 балів за шкалою Апгар.
Породіллю та новонароджену госпіталізували до пологового відділення міської лікарні № 9 Кам’янського.
Категорія: Надзвичайні події
Теґи: Верхньодніпровський район Кам'янське Кам'янський район пологи Швидка допомога