Оцінка здачі золота в ломбарді

Поділитись:
WhatsApp
Viber

Ломбарди видають кредит під заставу золота 585 проби. Від стану виробу й ринкової ціни дорогоцінних металів залежить вартість 1 г. Остаточну суму кредиту можна дізнатися в ломбарді після оцінки виробу. Якщо хочете здати брухт золота дорожче чи отримати кредит під заставу ювелірних прикрас, зверніться до ломбарду «Золота Скриня». Дізнайтеся, як відбувається оцінка золота, і попередньо розрахуйте суму кредиту за посиланням.

Як оцінюють золото 585 проби

У ломбарді визначають процентний вміст золота за пробою, показниками спеціальних приладів або тестів. Перед зважуванням приймальник уважно оглядає виріб, перевіряє його цілісність і клеймо. Вироби 585 проби містять 58,5% чистого золота та 41,5% лігатури, тому за їхню загальну вагу не заплатять у жодному ломбарді.

Які вироби із золота 585 проби приймають у ломбарді

Ломбард приймає брухт, ювелірні прикраси, столові прилади й банківські злитки. Здебільшого золото 585 проби використовується у виготовленні таких прикрас:

  • обручки;
  • ланцюжки;
  • підвіски;
  • сережки;
  • браслети;
  • брошки;
  • шпильки та затискачі для краватки.

Ювелірні прикраси можуть бути червоних і жовтих відтінків. Їхній колір не впливає на пробу й оцінку в ломбарді.

Чому ціна золота в ломбарді нижча, ніж у магазині

Вартість золотих прикрас у ломбарді завжди нижча, ніж у ювелірному магазині. Після купівлі вона знижується на 25–50%, бо ювелірний салон ураховує художню цінність, собівартість декоративних вставок і торговельну націнку. У ломбарді платять за вагу дорогоцінних металів і не звертають увагу на дизайн, бренд, країну виробництва прикрас.

Чому ціна золота 585 проби в ломбарді відрізняється від онлайн-калькулятора

Онлайн-калькулятор правильно розраховує суму кредиту під заставу золота 585 проби, якщо ввести вагу чистого золота. Її не можна визначити без спеціального обладнання, якщо ювелірні прикраси оздоблені камінням.

Оцінювач дивиться на загальний стан виробу й кількість декоративних вставок. Під час оцінювання золота не враховуються інші метали, синтетичне, напівкоштовне та дорогоцінне каміння. За допомогою спеціального вимірювача оцінювач визначає їхню вагу й віднімає її від загальної. Знаючи, скільки важить виріб без декоративних вставок, він визначає вміст золота.

Умови кредиту під заставу золота 585 проби

Ломбарди офіційно видають кредит під заставу золота. Після оцінки прикрас укладається договір, у якому вказані права та обов’язки сторін. Вартість застави — це і є сума кредиту, яка може змінитися через кредитну історію і політику ломбарду.

Кредитна історія визначається за такими факторами:

  • імовірність викупу виробу;
  • своєчасне погашення попередніх кредитів, узятих у ломбарді;
  • кількість звернень у минулому.

У відділеннях «Золотої Скрині» за 1 г золота заплатять більше новим, постійним і VIP-клієнтам. Усі, хто вперше бере кредит, отримують підвищену ціну на знак довіри. Якщо вчасно повернути гроші й потім узяти новий кредит, то можна розраховувати на додаткові 2,5% від початкової суми за 1 г золота. Їх отримують постійні клієнти. Для людей зі статусом VIP передбачено найвигіднішу пропозицію — на 3,1% більше від вартості 1 г золота для нових клієнтів.

Якщо не викупити заставу, то кредитна історія погіршиться. Ціна за 1 г золота для наступного кредиту буде на 9,3% меншою, ніж для нових клієнтів. Якщо кілька разів не повернутися за виробами, залишеними в ломбарді, то вартість 1 г золота знизиться на 16,4% від початкової.

Яка процентна ставка за кредитом у ломбарді

Ломбард нараховує відсотки за кожен день користування кредитом. Що довше прикраси перебувають під заставою, то більша переплата.

У ломбарді «Золота Скриня» процентна ставка також залежить від статусу клієнта, як і вартість 1 г золота. Нові, постійні та VIP-клієнти беруть кредит під 0,85%, а клієнти з незадовільною кредитною історією — під 1,15%. Процентна ставка нараховується за фактичні дні користування кредитом.

На який термін можна взяти кредит під заставу в ломбарді

«Золота Скриня» видає кредит під заставу золота 585 проби на термін від 2 до 30 днів. Не можна повернутися за своїми прикрасами того самого дня, коли їх залишили. Погасити заборгованість і забрати заставу можна в будь-який день, починаючи з наступного після підписання договору. Якщо не вдається погасити кредит упродовж 30 днів, до закінчення договору можна звернутися до ломбарду й оформити пролонгацію.