Онлайн шопінг у США: як розрахувати вартість доставки?

Поділитись:
WhatsApp
Viber

Робити покупки імпортного одягу, взуття, косметики та інших товарів зарубіжних брендів найвигідніше в іноземних інтернет магазинах США та інших країн. Однак далеко не всі торгові майданчики пересилають посилки в країни далекого зарубіжжя. На щастя, існують такі сервіси, як air.nova.global, з якими доставка товарів з США стає доступною кожному. Розглянемо, що потрібно знати шоперам про розрахунок вартості доставки товарів з американських інтернет-магазинів і маркетплейсів.

Вага посилки при розрахунку доставки

Професійні посередницькі організації беруть на себе всі турботи з організації доставки покупок із зарубіжних сайтів, стягуючи за свої послуги певну комісійну винагороду. Одним із найвигідніших вітчизняних посередників, які встановлюють найдемократичніші розцінки на доставку товарів зі США та інших країн, сьогодні є сервіс air.nova.global. Для зручності клієнтів на сайті компанії передбачено онлайн калькулятор, який дає змогу легко і швидко розрахувати вартість доставки посилки із закордонних сайтів різних країн. Визначальним параметром для розрахунку вартості транспортування посилки з-за кордону є її вага. У спеціальній онлайн формі на сайті посередника можна просто вказати вагу товару, країну відправлення і деякі інші характеристики, щоб швидко дізнатися вартість доставки посилки в пункт видачі або додому.

Вартість товару і ціна доставки

Сума, яку доведеться заплатити за транспортування покупок зі США, залежить не тільки від ваги товарів. Серед ключових ціноутворювальних чинників можна ще відзначити вартість самого товару, яка впливає на:

  • необхідність сплати митного збору;
  • нарахування та оплату ПДВ.

Необхідність оплачувати податки та збори виникає тільки щодо посилок, вартість яких вища за певну граничну суму. Сьогодні цей показник становить 150 євро. На сайті сервісу з організації доставки товарів зі США, можна знайти детальну інформацію про те, в якому розмірі необхідно оплачувати митний збір і ПДВ, якщо сукупна вартість товарів у посилці перевищує позначку в 150 євро. Слід зауважити, що ПДВ нараховується не на всю вартість товарів, а тільки на суму перевищення.

Плануючи онлайн шопінг у США з доставкою силами посередників, варто також зважати на обмеження щодо ваги та розміру посилки. Кожен перевізник встановлює свої правила: наприклад, компанія НП “Глобал” приймає замовлення на доставку будь-яких незаборонених законом товарів вагою до 200 кг. Цього цілком достатньо для замовників, які роблять покупки для себе і везуть партії товарів для продажу. З граничними розмірами упаковки та актуальними тарифами за доставку можна ознайомитися на офіційному сайті посередника.