Основні причини популярності гідрогелевих масок для рук

Поділитись:
WhatsApp
Viber

Гідрогелеві маски для рук з рослинними екстрактами прилягають до рук подібно до другої шкіри, тануть під впливом температури тіла, тим самим, дозволяючи активним речовинам поглинатися поступово. В основному метою використання такого косметичного засобу є захист від сухості, відновлення та розгладжування шкіри рук, а також скорочення почервоніння, боротьба з пігментацією та віковими змінами шкіри.

Чому варто використовувати гідрогелеву маску для рук

Вона також використовується для оздоровлення. Цілющі компоненти маски допомагають відновити здоров’я шкіри, усунути запалення, заспокоїти подразнення, прискорити загоєння тканин та нормалізувати біологічні функції у клітинах. Марка Shelly пропонує різні види масок – і всі вони не тільки оздоровлюють шкіру рук, але і забезпечують їй захист. Маска допомагає захистити ніжну шкіру рук та посилити її власні бар’єрні функції. Завдяки цьому шкіра стає менш сприйнятливою до хвороботворних проявів та зовнішніх впливів.

При регулярному використанні масок для рук шкіра набуває здорового кольору, стає гладкою і бархатистою. Щоб досягти бажаного результату, їх краще застосовувати не рідше 2-3 разів на тиждень, чергуючи з зволожуючими кремами. Завдяки екологічності компонентів, гідрогелеві маски не викликають алергічних реакцій і підходять для чутливої ​​шкіри.

Можна сказати, що маска гідрогелевої консистенції створює «капсулу здоров’я» на шкірі у будь-якій стресовій ситуації. Ідеальна для тривалого перельоту, перебування в кондиціонованих та опалювальних приміщеннях, реабілітує після активного сонця.

Які бувають гідрогелеві маски

Широкий асортимент зручних та ефективних гідрогелевих масок для догляду за руками можна знайти на https://shelly.ua/masky-dlia-ruk. Він включає засоби, націлені на вирішення найчастіших дерматологічних проблем:

  • зволожуючі склади – ідеальний варіант від сухості, лущення та гіперчутливості. Такі маски підходять не тільки для сухих рук – їх можна використовувати як повсякденний антивіковий догляд, особливо після 50, коли шкіра апріорі потребує інтенсивного зволоження. Активні компоненти не тільки наповнюють клітини дерми вологою, а й помітно розгладжують дрібні зморшки, позбавляють сухості, тьмяності та в’ялості;
  • живильні маски, збагачені натуральними маслами та вітамінно-мінеральним коктейлем, використовуються для зміцнення шкірного покриву. Косметика для живлення рук і нігтів швидко насичує клітини корисними компонентами, надає виражений ефект, що відновлює і пом’якшує;
  • маски, що омолоджують, з гіалуроновою кислотою і пептидами – оптимальне розгладжуючий засіб для молодості рук. Застосовувати їх потрібно не тільки після 60, коли вікові зміни вже помітні неозброєним поглядом – anti-age терапію краще починати заздалегідь, особливо для дуже сухих рук, які без екстра-догляду та інтенсивного омолодження починають старіти раніше за встановлений термін;
  • освіжаючі маски з ментолом, евкаліптом та іншими тонізуючими екстрактами застосовуються для підтримки природного тонусу дерми. Така косметика наповнює клітини енергією, покращує опірність шкідливим впливам із зовнішнього середовища та надає кожному покриву приємного матового блиску без натяку на сухість та в’ялість;
  • протизапальні та антибактеріальні маски-рукавички – інтенсивний sos-засіб від куперозу, вугрової висипки та запаленої почервоніння.

Щоб вибрати гідрогелеву маску для рук правильно, слід взяти до уваги поточний стан та структурні особливості дерми – це дозволить досягти максимального ефекту.