Тепловізійні приціли: сфера застосування і вибір моделі

Поділитись:
WhatsApp
Viber

Серед існуючих видів мисливської оптики тепловізійні приціли займають особливе місце. Без них не обходиться жодна вилазка на полювання вночі, в сутінки або в похмуру погоду. Однак полювання-далеко не єдина сфера застосування універсальних тепловізійних прицілів. Розглянемо основні напрямки використання та особливості вибору такої оптики на прикладі асортименту спеціалізованого інтернет магазину grand-pulsar.com.ua.

Коли необхідний тепловізор?

Тепловізійні приціли знаходять застосування в різних сферах діяльності людини. Ознайомитися з найпопулярнішими брендами і моделями такої оптики можна в каталозі офіційного представника бренду Pulsar https://grand-pulsar.com.ua/teplovizionnye-pricely. Тут можна підібрати професійний приціл не тільки для нічного полювання, але і для військової справи, прикордонної служби або охоронного підприємства. Такі пристрої використовуються фахівцями служби безпеки, військовослужбовцями, прикордонниками для контролю за територією та виявлення фактів несанкціонованого доступу осіб без відповідних повноважень. Крім того, тепловізійні оптичні пристрої використовуються в сфері ЖКГ, коли необхідно безпомилково визначити місце витоку в системі інженерних комунікацій, прихованих від очей або знаходяться у важкодоступних місцях. За допомогою тепловізійної оптики також екологи здійснюють спостереження за тваринами і їх поведінкою в дикій природі, відстежують ареоли проживання і місця міграції.

Як вибрати модель тепловізора?

Перш ніж купувати тепловізійний приціл, необхідно визначитися з основними критеріями вибору моделі. Перш за все, це дальність роботи прицілу і якість зображення, які визначаються таким показником, як дозвіл мікроболометра. Одними з кращих справедливо вважаються приціли Pulsar, з асортиментом яких можна ознайомитися тут https://grand-pulsar.com.ua/teplovizionnye-pricely/teplovizionnye-pricely-pulsar. Фахівці рекомендують вибирати моделі з роздільною здатністю не менше 240х180 – такі пристрої забезпечують хорошу дальність прицілу і чіткість зображення. Наприклад, популярна модель Pulsar Thermion 2 LRF XG50 дозволяє виявити людину в умовах будь-якої видимості на відстані 2300 м, а більш демократичний приціл Pulsar Talion Xq35 Pro здатний «розгледіти» автомобіль на відстані до 1350 м.обидві моделі мають міцний корпус, компактні розміри і автономну роботу від 8-10 годин. Також при виборі тепловізійних прицілів важлива наявність і тип монітора. Для зимового полювання в морози краще вибрати пристрій без екрану, а для теплої пори року можна сміливо купувати модель з РК-монітором.

Підібрати і вигідно купити якісний фірмовий тепловізійний приціл з потрібними характеристиками і швидкою доставкою по країні можна на сайті grand-pulsar.com.ua.