Топ-5 засобів для зимової косметички

Поділитись:
WhatsApp
Viber

Настання зими – це привід переглянути свою косметичку. Похолодання, морози, сніг і вітер чинять негативний вплив на шкіру, висушують її і стають причиною подразнення, лущення. Легкі засоби, якими ми користуємося влітку, вже не здатні справлятися з такими проблемами, тому потрібно обов’язково змінити вміст косметички. Яку косметику купити – розповідаємо нижче.

Пілінги: настав їхній зоряний час

Якщо після літа у вас з’явилося багато пігментних плям і дрібних зморшок, висипань і вугрів, та й загалом стан шкіри не радує, то зима – зручна пора для боротьби з недосконалостями. Сміливо можна не тільки записуватися в салон на процедуру пілінгу, а й купити набір для домашнього догляду. Зазвичай до нього входять засоби зі слабкою концентрацією кислот, тому ризики для шкіри мінімальні. Але, щоб звести їх до нуля, потрібно суворо дотримуватися інструкції і не тримати кислотний склад на шкірі довше, ніж це потрібно. І звичайно, після пілінгу потрібно забезпечити шкірі належний догляд.

Міняємо крем на більш живильний

У холодну пору потрібно звернути увагу на креми зі щільною текстурою та оліями в складі. Щільні креми добре живлять шкіру, захищають від негативного впливу холодів і морозів, допомагають впоратися з подразненням і лущенням. Запастися такими доглядовими засобами варто, зокрема, і власницям жирної шкіри. Не варто переживати за можливі проблеми у вигляді забитих пор. Якщо правильно вибрати крем, то подібних проблем не буде.

Важливо розуміти, що не всі олії, використовувані в косметиці, однаково впливають на шкіру. Багато з них мають комедогенну дію. До таких належать олії:

  • виноградних, персикових і абрикосових кісточок;
  • зародків пшениці;
  • соняшнику;
  • кокосова;
  • мінеральна.

Щоб не допустити подібного, вибирати креми потрібно з оліями, які не забивають пори, як олія ши, наприклад. Також варто звернути увагу на такі компоненти, як вітаміни С і Е, пантенол, алое вера. Ці речовини заспокоюють і зволожують шкіру, підвищують її захисний бар’єр.

Зволожувальна сироватка: мастхев для краси та молодості шкіри

Вітри і перепади температур на вулиці та в приміщенні призводять до зневоднення шкіри та її пересушування. Щоб виправити ситуацію одного крему недостатньо. Потрібно додатково її зволожувати. Підходить для цих цілей сироватка. Гарні зволожувальні властивості мають засоби, у складі яких містяться такі речовини, як гіалуронова кислота, ретинол, ніацинамід, екстракт зеленого чаю або алое, витяжка зі слизу равлика.

Наносять сироватку після вмивання на злегка вологу шкіру і ретельно втирають. Після необхідно “запечатати” її в шкірі – нанести зверху крем.

Порада: сироватку можна використовувати під альгінатні маски. Так вона краще вбирається і швидше проникає в глибокі шари епідермісу.

Маски для обличчя: вибирай на свій смак

Вони можуть бути будь-якими: тканинними, гідрогелевими, альгінатними, глиняними, кремоподібними і в стіках. Головне, щоб у їхньому складі були зволожувальні та живильні компоненти, заспокійливі речовини. Робити маски взимку потрібно мінімум 1 р/тиждень. Але можна і частіше, шкіра скаже “дякую”.

Бальзам для губ: живлення насамперед

Якщо влітку ми частіше віддавали перевагу блискам і зволожувальним помадам, то зараз настав час змінити їх на більш поживні склади. У прохолодну погоду губи часто обвітрюються, починають лущитися або покриваються дрібними тріщинами. Це не тільки не естетичний вигляд, а й не приємно відчувається. Тому, варто відкласти помади і блиски з легкою текстурою в сторону і запастися бальзамом.

Використовувати цей засіб можна як в якості основного покриття, так і під помаду або олівець. Також наносити бальзам можна вдома і на ніч, забезпечуючи губам постійний догляд і живлення.