Як доглядати за кальяном

Догляд за кальяном
Багато сучасних курців вибирають кальяни купити в інтернет-магазині для домашнього використання. Але для ефективного процесу мало просто придбати конструкцію та знати основи забивання. Важливо і правильно доглядати за курильним приладом. Бережне поводження допоможе продовжити терміни експлуатації пристрою та окремих частин, дасть можливість отримати свіжий смак, без ароматів попередніх покурів. https://st-market.com.ua/ua
Як же ефективно очистити пристрій у домашніх умовах?
Особливості очищення основних елементів — колби та шахти
Чищення кальяна починається з розбирання конструкції після куріння. Потрібно вилити рідину з посудини та від’єднати всі деталі.
Особливості процесу:
- Очищати колбу спочатку варто з простого промивання проточною водою. Якщо наліт на стінках залишається, можна приготувати спеціальну суміш із теплої води та соди (2–3 ложки). Далі рекомендується використовувати йоржик з діаметром, який призначений для посудини. З аксесуаром простіше протерти внутрішню поверхню, а також варто приділити увагу шийці, добре промити зовнішню частину. Далі треба дати ємності просохнути догори дном.Чищення шахти передбачає промивання під проточною водою з крана. Хороший спосіб: один край трубки закрити долонею і наповнити ємність, прополоскати струшуванням. Повторити процес 2–3 рази. Прибрати застарілі забруднення допоможе йоржик для шахти, спеціальні засоби для чищення кальяна. Усі вони представлені в інтернет-магазині ST-Market Одеса, кальян купити та аксесуари тут можна на найвигідніших умовах.
Догляд за шлангом
Через трубку для куріння проходить переважно потік диму. Якщо обполіскувати її після кожного покуру — проблем із чистотою не буде. А от якщо залишився осад, треба буде трохи попрацювати. Як і зі шлангом, виріб промивають водою, закривши один вихід пальцем. Можна замочити шланг у розчин із теплої води, соди та лимонної кислоти. Також варто купити довгий йоржик для шланга. Такі варіанти стануть чудовим способом усунути запахи та решту смоли всередині аксесуара. https://st-market.com.ua/ua/kategoriia-kalian
Як чистити чашу?
- Для догляду за чашею для кальяна варто враховувати матеріал виробу.
- Частий вибір користувачів — керамічні та глиняні моделі, перед промиванням важливо охолодити їх. Різкий перепад температури загрожує появою сколів і тріщин.
- Силіконові, скляні чаші достатньо просто промити, але з правильним підбором губки та мийних засобів під матеріал.
Що робити з іржею?
Конструкція кальяна складається з багатьох металевих елементів. Поява іржі — частий випадок, особливо якщо це бюджетні моделі. Корозія швидко поширюється по металу й може впливати не тільки на естетику, а й на властивості куріння.
Для усунення дефекту використовують перетворювач іржі, засіб очищення та шматочок наждачного паперу для затирання пошкодженого місця. Сам процес проводиться максимально акуратно, дбайливо до неушкоджених ділянок.
З’явився неприємний запах — що робити?
Якщо догляд за кальяном проводився неправильно, деталі не було просушено, умов зберігання не дотримано — ризики появи неприємного запаху збільшуються. Під час сеансу куріння цей запах змішується зі смаком тютюну і псує його, може навіть давати поганий присмак.
Для усунення неприємного запаху треба провести:
- Ретельне, генеральне очищення. Потрібно розібрати всі знімні деталі й добре вимити їх у розчині соди, лимонної кислоти чи оцту з теплою водою.
- Усі деталі треба прополоскати, щоб не було залишків мийних засобів, розчину.
- Елементи добре просушити й тільки тоді зібрати в коробку для зберігання. Волога не повинна залишатися.
Для очищення не рекомендується використовувати агресивні засоби для чищення, жорсткі ганчірки, що можуть пошкодити поверхню.
З правильним і послідовним доглядом кальян тішитиме свого власника свіжістю та довговічністю.