Як вибрати ідеальні парні весільні обручки: поради ювеліра

Поділитись:
WhatsApp
Viber

Підготовка до весілля – це не тільки вибір сукні, весільних декорацій та запрошення гостей. Це також ретельне планування кожного нюансу, результатом якого стає вишуканий ансамбль кохання та святкового настрою. І не останню скрипку у цьому оркестрі грають парні весільні обручки.

Визначте стиль: класика чи сучасність

Ювелірні дизайнери сучасності пропонують молодятам безліч трендових моделей обручок – з обробкою поверхні, вставками каменів і комбінуванням матеріалів, а також неординарними формами та мотивами. Але при цьому також не цураються і класики. Обидва напрямки однаково мають попит і своїх прихильників. Вибір залежить саме від подружжя.

  • Класичні весільні обручки зарекомендували себе протягом десятиліть і стали вже впізнаваним символом кохання не однієї тисячі закоханих.
  • Сучасні моделі – для тих, хто хоче іти в ногу з часом і шукає нові відповіді на старі запитання.

Оберіть метал

Не тільки різноманітні дизайни обручок, а  і матеріали мають вирішальний вплив на вибір. Оскільки парні весільні обручки – це прикраси, які носять постійно, то першість займають однозначно благородні метали. Їх практичність та довговічність у рази перевищує будь-які інші сплави та комбінації:

  • Золоті обручки парні – вибір шанувальників традицій, класичний колір червоного або жовтого золота. Прекрасно комбінуються з іншими прикрасами та красиво підкреслять новий статус.
  • Для любителів оригінальних моделей актуальними будуть парні обручки з білого золота. Нетрадиційний підхід та оригінальні моделі вишукано та стримано впишуться у стиль.
  • Парні срібні обручки – альтернатива золотим моделям. Має своїх шанувальників та володіє гіпоалергенними властивостями.

парні весільні обручки

Практичність і комфорт

Щоб носити обручки щодня з комфортом, важливо врахувати фактори:

  1. Ширина – обираючи тонкі моделі, ви ризикуєте зіпсувати прикрасу навіть при незначних фізичних навантаженнях, особливо це стосується полегшених моделей. Водночас занадто широкі та масивні кільця можуть бути незручними при щоденному носінні. Це стосується в першу чергу тих людей, що схильні до набряків. Оптимальна ширина обручок – 3,5 – 5,5 мм.
  2. Профіль “європейка” чи “американка”. Плюсом для класичних моделей є максимальне прилягання до пальців – такі кільця буквально повторюють форму пальців і не чіпляються. Американки виглядають стильно і сучасно і при правильно підібраній ширині зручні для щоденного носіння.
  3. Посадка на пальці комфорт або звичайна. Посадка комфорт – це рішення для людей із широкими суглобами – такі кільця легко переходять через фалангу і не крутяться на пальці.

Персоналізація: гравіювання і символи

Навіть класичні обручки можуть стати незвичайними, якщо прикрасити їх гравіюванням. За допомогою написів і символів. які зрозумілі тільки закоханим кільця стануть символами кохання і взаєморозуміння. Залежно від моделі, ширини й посадки на пальці, гравіювання наносять:

  • із внутрішньої сторони обідка
  • на боковій частині
  • на зовнішній стороні

Це дозволить створити інтимний зв’язок, який буде нагадуванням про найважливіше рішення у вашому житті.

Бюджет і якість

При вибору обручок не варто економити на якості металу. Загальноприйнятими стандартами для золота є 585 проба, а для срібла – 925. За такого складу прикраси носитимуться і довго зберігатимуть свій зовнішній вигляд. До того ж такий вибір стане вигідним вкладенням у майбутнє. Якщо є необхідність вписатися в бюджет, то можна підібрати модель невеликої ширини класичного дизайну, а також відмовитися від персоналізації та дорогоцінних вставок.

Якщо ви у пошуку ідеальних прикрас – завітайте на сайт магазину “Золота Королева”. Наші офлайн магазини раді вітати Вас у Вінниці, Дніпрі, Запоріжжі, Києві, Львові, Одесі, Рівному, Харкові, Чернігові.

Автор: Демченко Вікторія