Кам’янчанки здобули перемогу на всеукраїнському турнірі з волейболу

Поділитись:
WhatsApp
Viber

У Кам’янському завершився триденний відкритий Всеукраїнський турнір з волейболу серед дівчат 2009-2010 років народження. Фінальні змагання відбулися 14 травня на базі СК «Прометей». У турнірі взяли участь спортсменки з Києва, Миколаєва, Царичанки, Магдалинівки та по дві команди з Прилук та Кам’янського. Команди були поділені на дві групи та продемонстрували вражаючий рівень майстерності.

Президент громадської організації «Федерація волейболу Кам‘янського» Тетяна Борис зазначила, що на турнірі велась запекла боротьба за перемогу, а дівчата отримали безцінний досвід та практику, які неодмінно допоможуть їм у майбутньому.

За результатами фінального змагання команда вихованців ДЮСШ №2 з Кам’янського виборола першість у боротьбі зі спортсменками з Прилук, довівши свої вміння та демонструючи наполегливість протягом усієї гри. Команди Магдалинівки та Царичанки змагалися за третє місце в напруженому матчі. Дівчата з Магдалинівки не поступилися фіналістам у своїй вольовій боротьбі та здобули перемогу з рахунком 2:1, ставши бронзовими призерками турніру.

Начальник управління молоді та спорту Едуард Коряк привітав юних кам’янчанок, які вибороли перемогу, а також відзначив, що це вже другий турнір з волейболу серед дівчат, який відбувся у Кам‘янському цього року. Він висловив подяку Тетяні Борис та спонсорам заходу – ГО «Бджола» – за нагороди та подарунки, а також міському голові Андрію Білоусову та Збройним Силам України, завдяки яким можливо проводити подібні змагання.

Медалі та кубки були вручені усім переможцям турніру, а найкращих гравців кожної команди, включаючи Анну Чернову та Олександру Бурхан, додатково нагородили солодкими подарунками. Ці змагання зарядили всіх позитивними емоціями, а головне – підтвердили значимість спорту у розвитку міста.

20.05.2023
Категорія: Спорт
Теґи: волейбол ДЮСШ №2 СК Прометей