Переселенці зіграли з місцевими на «Футбольному марафоні миру» в Романковому

Поділитись:
WhatsApp
Viber

6 серпня на стадіоні в селищі Романкове відбулися матчі «Футбольного марафону миру». Серед 7 команд разом з місцевими мешканцями у марафоні взяли участь команди переселенців: “Шахтар” з Донеччини, “Зоря” з Луганщини та “Металіст” з Харкова. 

Як повідомив начальник Управління молоді та спорту Кам`янської міської ради Едуард Коряк, змагання вирішили присвятити Дню молоді України. Команди зіграли між собою в одне коло, а потім 4 найкращих зіграли знову в коло між собою. 

Перемогла команда “27 Team”, гравці якої навчались у 27 школі селища Романкове. Срібні медалі отримав “Шахтар”, бронзові – команда “Пітстоп” і четверте місце посів “Металіст”.

«Приємно бачити багато друзів на таких заходах, футбол об’єднує. Дякую ентузіастам і аматорам, організатору змагань Сергію, який не перший рік збирає команди. Підтримуйте та допомагайте один одному. Дякуємо ЗСУ за можливість займатися  футболом. Це наш спортивний фронт! Віримо в Україну! Віримо в ЗСУ!» – прокоментував захід начальник Управління молоді та спорту.

Футбол Романково

Футбол Романково 2