Біля вокзалу у Кам’янському висадили нові дерева та кущі
У Кам’янському провели масштабний захід з озеленення території, приурочений до Всеукраїнського дня довкілля. 15 квітня навпроти залізничного вокзалу міста висадили нові дерева та кущі. Згодом площу перед головними воротами Кам’янського прикрашатимуть розлогі платани, які даруватимуть затінок на території, що донедавна залишалася випаленим сонцем пустирем.
До екологічної акції долучилися міський голова Андрій Білоусов, працівники департаменту екології, мешканці громади, учнівська та студентська молодь, а також представники ГО «Бджола».
«Це ворота нашого міста, і важливо, щоб ця ділянка була охайною, доглянутою та зеленою. Традиційно проводимо подібні екологічні акції: щороку навесні та восени у Кам’янському висаджуємо близько тисячі дерев та кущів. Приємно бачити активну участь молоді. Коли юнаки та дівчата власноруч долучаються до благоустрою, вони більше відчувають свою причетність до розвитку громади та цінують міський простір. Дякую кожному, хто приєднався до цієї ініціативи. Це важливий внесок у покращення екологічного стану нашого міста та формування культури дбайливого ставлення до довкілля», – зазначив міський голова Андрій Білоусов.

«Для мене це був перший досвід висаджування дерев, і особливо приємно висаджувати їх саме у нашому місті. Тепер кожного разу, проходячи повз, буду усвідомлювати: ці рослини я посадила власноруч. Вважаю це гарним внеском у майбутнє нашої громади», – поділилася враженнями мешканка міста Ксенія.

Категорія: Влада
Теґи: Андрій Білоусов висадка дерев висадка кущів вокзал ГО Бджола Кам'янське озеленення