Дитсадки Кам’янського обладнують автономними сонячними електростанціями

У рамках реалізації міської програми енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у нашому місті триває облаштування закладів дошкільної освіти автономними сонячними електростанціями.
Сьогодні, 21 січня, Кам’янський міський голова Андрій Білоусов проінспектував хід реалізації програми. За його інформацією, роботи виконуються згідно із затвердженим графіком.
«Наразі обладнання встановлюють в трьох дитячих садочках лівобережжя – це найбільші дошкільні заклади Кам’янського. Потужність станцій достатня для забезпечення функціонування всього закладу, включно з харчоблоками та басейнами, які є в цих садочках.
Докладаємо усіх зусиль, аби наші діти мали всі умови для розвитку, незалежно від викликів часу», – зазначив Андрій Білоусов.