Комунальники Кам’янського в умовах воєнного часу: аварійна служба працює на генераторах, у КП «Добробут» – нова техніка

Поділитись:
WhatsApp
Viber

8 нових сучасних тракторів поповнили у грудні автопарк комунального підприємства «Добробут» у Кам’янському. Нова техніка вже відсьогодні, 15 грудня, буде зайнята прибиранням снігу на внутрішньоквартальних дорогах житлового фонду, що обслуговує підприємство, та на тротуарах. Влітку тракторці зможуть косити траву та виконувати багато інших робіт («насадки» для них можна придбати для різних потреб).

Як працюють комунальники міста в умовах воєнного часу, під час робочої поїздки розповів міський голова Андрій Білоусов, зокрема, зосередивши увагу на унікальному надбанні Кам’янського – аварійній службі міста. 

За словами мера, за 6,5 років існування диспетчерської та аварійної служби було прийнято та оброблено більш ніж 200 000 заявок мешканців. На сьогодні ця служба фінансується з міського бюджету, і це дозволило (не перекладаючи аварійні та затратні ремонти на квартплату) суттєво збільшити перелік  послуг, які надаються містянам. 70 працівників «аварійки» та більше 10 повністю укомплектованих машин, сьогодні працюють цілодобово.  Гідроудари та постійні відключення електрики, звісно, додали навантажень.

«Незважаючи на воєнний стан, ми заклали у міський бюджет наступного року достатню суму коштів для функціонування аварійної та диспетчерської служб. Оскільки постійно йдуть стрибки напруги у мережах електропостачання, зупиняються та знов запускаються насосні станції, це впливає на мережі тепло- та водопостачання. В наступному році будемо робити упор на відновлення комунікацій як внутрішньобудинкових, так і квартальних», – повідомив міський голова. 

Як «Аварійна служба» працює навіть при відключенні електрики, сьогодні можна було побачити у житловому будинку по проспекту Аношкіна, 92/22. Тут проводиться повна заміна десь 150 м основної труби водопостачання у підвалі. Для робіт було застосовано генератор. 

Навіть відключення електрики для комунальників Кам’янського не є приводом не працювати. І це – добра тенденція.