Мер повідомив про ситуацію в Кам’янському та привітав зі святом піхотинців

Цієї ночі під час повітряної тривоги у Кам’янському було чутно вибухи. За інформацією Дніпропетровської ОВА, агресор спрямував на Дніпропетровщину безпілотники. Військові з повітряного командування «Схід» приземлили всі чотири «Шахеди». На території міста надзвичайних подій не зафіксовано. Про це зранку 6 травня повідомив Кам’янський міський голова Андрій Білоусов.
Також мер нагадав, що сьогодні, 6 травня, своє професійне свято відзначають українські піхотинці та привітав воїнів зі святом:
«Шановні піхотинці, від щирого серця вітаю вас із Днем піхоти Збройних Сил України!
Ви є основною рушійною силою нашого війська та гордістю українського народу. Кожен ваш крок вперед – це крок назад для ворога. Честь і слава тим, хто непохитною стіною стоїть на захисті нашої землі і в пекельних боях звільняє її від окупантів.
Бажаю витримки, наснаги, міцного здоров’я та добробуту вам і вашим родинам.
Ми переможемо!»
Категорія: Війна, Влада
Теґи: Андрій Білоусов день піхоти привітання ситуація у Кам’янському