Мер проінформував про ситуацію в Кам’янському та привітав волонтерів зі святом

На території Кам’янського за минулу добу надзвичайних подій не зафіксовано. Трамваї на лінії не виходять через дефіцит електроенергії. Громадський транспорт працює в звичайному режимі. Про це зранку 5 грудня повідомив міський голова Андрій Білоусов та побажав містянам мирного дня та вдалого робочого тижня.
Також мер нагадав, що 5 грудня Україна відзначає Міжнародний день волонтера.
«Події останніх місяців вкотре довели, що ми – нація сильних та незламних людей. Десятки тисяч українців взяли зброю до рук, щоб захистити Батьківщину, а більшість тих, хто залишився у мирних громадах, докладають максимум зусиль, аби допомогти своєму війську та всім, хто того потребує.
Шановні волонтери, ви є надпотужною силою, невід’ємною складовою нашої Перемоги. На вашій самовідданості, вмінні віднайти вихід з будь-якої ситуації, іноді навіть зробивши надможливе, тримається не менш важливий гуманітарний фронт. Не шкодуючи себе, ви витрачаєте власні сили й час, аби допомогти, обігріти, нагодувати, врятувати.
Дякую вам за неймовірну мужність, чуйність та винахідливість. Бажаю вам витримки та наснаги у нелегкій, але такій потрібній справі. Нехай все добро, зроблене вами, повернеться до вас сторицею!» – написав Андрій Білоусов.