Освітяни Кам’янського отримали диплом на національному конкурсі «Благодійна Україна – 2022»

Протягом ночі на території нашого міста надзвичайних подій не зафіксовано. Про це зранку 8 липня проінформував Кам’янський міський голова Андрій Білоусов, зазначивши, що, за інформацією Дніпропетровської ОВА, ворог вдарив по сільськогосподарському підприємству у Кривому Розі, застосувавши безпілотники. Там постраждав 26-річний чоловік, якого госпіталізували в стані середньої тяжкості.
Також мер привітав освітянську спільноту Кам’янського з отриманням диплому у номінації «Колективне волонтерство» на національному конкурсі «Благодійна Україна – 2022»:
«З перших днів війни освітяни Кам’янського активно займаються різноманітними напрямами волонтерської діяльності. Нещодавно їхні зусилля були відзначені на національному конкурсі «Благодійна Україна – 2022» заслуженим дипломом у номінації «Колективне волонтерство».
Вітаємо освітянську спільноту міста із заслуженою нагородою. Дякуємо за самовіддану працю. Бажаємо сил та невичерпної енергії в роботі.
Спільно наближаємо нашу Перемогу!» – зазначив Андрій Білоусов.