Протягом тижня у Кам’янському народилися 18 малюків
За минулий тиждень, в період з 15 по 21 червня, у Кам’янському на світ з’явилися 18 немовлят: 10 хлопчиків та 8 дівчаток. Про це в ранковому зверненні 22 червня повідомив міський голова Андрій Білоусов.
«Нехай малеча зростає здоровою та щасливою, а мир і спокій якомога швидше повернуться до нашої рідної країни!» – додав Андрій Білоусов.
Щодо безпекової ситуації Андрій Білоусов зазначив, що протягом ночі на території міста було тихо та без надзвичайних подій.
«За повідомленням начальника ОВА, оборонці знищили над Дніпропетровщиною 13 безпілотників. Дякуємо захисникам, які цілодобово боронять від ворога рідну землю.
Гарного всім понеділка та плідного початку робочого тижня!» – написав міський голова.
22.06.2026
Категорія: Війна, Влада
Теґи: Андрій Білоусов війна діти новонароджені ситуація у Кам’янському
Категорія: Війна, Влада
Теґи: Андрій Білоусов війна діти новонароджені ситуація у Кам’янському