У Кам’янському студія сучасної хореографії «Стиль життя» святкує 15-річчя

Сьогодні, 17 квітня, в Палаці культури «Хімік» відбувся ювілейний концерт одного з найпопулярніших та найбільших колективів сучасної хореографії «Стиль життя». Зразковий художній колектив святкує 15-річчя з дня заснування. Про це повідомив Кам’янський міський голова Андрій Білоусов.
«Завдяки Збройним Силам України в нашому місті вирує творче та культурне життя. Діти Камʼянського дуже обдаровані та талановиті, – зазначив Андрій Білоусов. – «Стиль життя» є постійним учасником міських заходів. Кожен виступ – неймовірно артистичний та запам’ятовується глядачам. Колектив студії є неодноразовим лауреатом та переможцем конкурсів і фестивалів різного рівня.
В першу чергу – це заслуга керівника студії Анастасії Колесник та всього тренерського складу, які стовідсотково віддані своїй справі та допомагають розкрити потенціал дітей. В цьому також заслуга усіх учасників студії, які постійно наполегливо працюють над собою, навчаються та втілюють в життя задуми своїх тренерів. І звісно, велику роль в цій роботі відіграють батьки, які усіляко підтримують своїх дітей та допомагають на цьому шляху.
Привітав керівницю, тренерів, учасників та батьків з ювілеєм Студії. Вручив подяки викладачам та подарунок колективу – акустичну систему. Бажаю творчого натхнення, успішної реалізації усіх задумів та нових яскравих здобутків».
Категорія: Влада, Культура
Теґи: Андрій Білоусов Кам'янське стиль життя хореографія ювілей