У Кам’янському поліпшують умови перебування тварин в притулку

Поділитись:
WhatsApp
Viber

У кам’янському притулку для тварин продовжуються будівельні роботи з облаштування частини вольєрів, які ще потребують вдосконалення. Сьогодні, 20 березня, комунальний заклад відвідав міський голова Андрій Білоусов з метою перевірити хід виконання наданих доручень.

«Наразі триває бетонування вольєрів для собак із системою водовідведення, встановлення металевих навісів над ними та інші види робіт. Закуповуються ліки та необхідне медичне обладнання.

Загалом міський притулок для тварин забезпечений в повному обсязі, але вдячні й благодійникам за допомогу.

На сьогоднішній день тут перебувають близько 600 тварин – майже 200 котів та 400 собак. Про них добре дбають, годують, лікують та прилаштовують в родини нових господарів», проінформував Андрій Білоусов.