У Кам’янському відбувся перший регіональний ветеранський форум «Україна. Захисники. Майбутнє»

До заходу, що відбувся сьогодні, 29 вересня, долучилися понад 500 учасників: українські ветерани й ветеранки, захисники та захисниці, представники державної влади, міністерств та міжнародні партнери.
Відкрила форум Юлія Лапутіна – міністр у справах ветеранів України, наголосивши на новій ветеранській політиці, яка складається з п’яти ключових елементів: створення інфраструктури, завдяки якій ветерани отримають якісні та дієві послуги; економічна активність, що передбачає створення та розвиток ветеранського бізнесу; успішна реабілітація; доступне житло та вшанування подвигу військових.
«Для нас велика честь і відповідальність приймати перший виїзний форум в Україні з таких найважливіших для нашої країни питань, – зазначив Кам’янський міський голова Андрій Білоусов. – Всі ми розуміємо, що можемо жити під вільним українським небом та працювати тільки завдяки нашим Збройним Силам, завдяки нашим ветеранам. В місті діє програма соціальної підтримки наших Захисників, Захисниць, членів їхніх сімей, а також членів родин загиблих Воїнів. Разом з обласною військовою адміністрацією ми відкрили перший в області центр реабілітації наших військових. Відкрили перший в області центр соціальної підтримки наших ветеранів. Дякую обласній військовій адміністрації та обласній раді за підтримку нашого міста.
Робимо все від нас залежне, щоб забезпечити нашим Героям гідне життя в громаді. Кам’янське завжди буде гідним своїх Героїв!»