Через російські атаки у Кривому Розі постраждали 17 людей

19 жовтня близько 22:40 російські війська двічі вдарили по Кривому Рогу. За уточненими даними, внаслідок ракетного удару постраждали 17 людей. 14 з них знадобилась допомога медиків. У лікарні перебувають 8 потерпілих. Стан усіх – середньої тяжкості. Не припиняв агресор і терор Нікопольщини. Там минулося без постраждалих. Про безпекову ситуацію на Дніпропетровщині станом на ранок 20 жовтня повідомили у поліції, ДСНС, ДніпроОВА та облраді.
Повторний удар ворог наніс під час ліквідації наслідків атаки рятувальниками. Поранення отримав один з надзвичайників та поліцейський, також пошкоджень зазнали три пожежно-рятувальні автомобілі, стільки ж службових автомобілів поліції і карета швидкої.
Загалом внаслідок ворожої атаки пошкоджено 20 автомобілів. Частково зруйнована адміністративна будівля, пошкоджені готель, магазин, навчальний заклад, банк, церква. Пошкодило фасади та вибило вікна у 15 багатоповерхівках, понівечило 20 автомобілів. Також загорівся автомобіль, надзвичайники займання ліквідували.
Розгорнуто штаби, де приймають заяви про пошкоджене майно, видають будматеріали, забезпечують людей їжею і гарячим чаєм. Продовжують працювати слідчо-оперативні групи поліції, криміналістична лабораторія, медики та ДСНС.
Станом на 08:30 із заявами про пошкодження майна звернулися 48 осіб.
За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Також вночі окупанти гатили артилерією по Марганецькій громаді Нікопольського району, а на ранок обстріляли райцентр. Тут, на щастя, минулося без поранених та загиблих.
В інших громадах області ніч минула без обстрілів.