Друга атака на автобус за день: на Нікопольщині поранено п’ятьох людей
Російські війська вдруге за день вдарили по рейсовому транспорту на Нікопольщині. Цього разу близько 13:15 окупанти поцілили у мікроавтобус, що обслуговує міжміський маршрут, у Червоногригорівській громаді. Внаслідок атаки поранення дістали жінка та четверо чоловіків.
Про наслідки чергового акту терору повідомив голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа. За його словами, медики вже надають постраждалим усю необхідну допомогу.
Нагадаємо, це вже другий випадок атаки на пасажирський транспорт в області протягом 7 квітня. Раніше, сьогодні вранці, у центрі Нікополя ворожий FPV-дрон влучив у міський автобус. Внаслідок того удару четверо людей загинули, ще 16 дістали поранення.
