Кількість постраждалих у Дніпрі збільшилася до шістнадцяти
Вже 16 людям знадобилася меддопомога – збільшилася кількість постраждалих через ворожу атаку на Дніпро. Про це повідомив начальник ДніпроОВА Олександр Ганжа.
За його інформацією, 14 поранених госпіталізували. Четверо чоловіків – у важкому стані.