Тричi за день агресор обстріляв Нікопольський район

Поділитись:
WhatsApp
Viber

Під час масштабної атаки по території України в нашу область жодної ворожої ракети не прилетіло. Втім без артилерійських обстрілів все ж не обійшлося. Стисло про події дня 29 грудня повідомили в облраді та ДніпроОВА.

Пообіді та надвечір окупаційні війська рф вчергове вдарили по Нікопольщині. Район обстріляли тричі.

Ворог спрямував снаряди від важкої артилерії і РСЗВ на сам Нікополь, Покровську та Червоногригорiвську громади.

На щастя, минулося без загиблих та постраждалих. Рятувальники обстежують уражені території та з’ясовують деталі обстрілів.

В інших районах Дніпропетровщини день видався тихим. 

«Область повернулась до стабілізаційних відключень електроенергії. Але не забуваємо про заощадження: ситуація в енергосистемі залишається складною. Вимкніть зайве. Допомагаємо енергетикам та країні разом. 

Все було, є і буде Україна. Чого б наш ворог не хотів – бажаного не отримає», – зазначив очільник облради Микола Лукашук.