Вдень ворог знову вдарив по Нікопольщині, минулося без жертв

Поділитись:
WhatsApp
Viber

Марганецьку громаду, що на Нікопольщині, вдень 21 листопада знову обстріляли. Російські окупанти вдарили з важкої артилерії по селах Добра Надія та Іллінка. На щастя, минулося без жертв. 

В інших громадах Дніпропетровщини протягом дня було спокійно. Коротко про події дня повідомили в облраді та ВА Кривого Рогу.

«Сьогодні Україна відзначала День гідності та свободи. На жаль, нині деякі наші території окуповані, там не майорить синьо-жовте полотнище. Але це тимчасово. Ніколи російські окупанти не зможуть відібрати в нас найголовніше – жагу до волі. Саме ця жага мотивує нас працювати ще більше і зрештою вона допоможе всім нам перемогти у звитяжній боротьбі проти зла. 

Українці вже стали уособленням сміливості. В нас є ЗСУ. В нас є Президент. Ми є один в одного. Разом можемо все.

Тихого вечора, незламна націє», – написав очільник облради Микола Лукашук.