Внаслідок ворожої атаки у Дніпрі знищено фармацевтичний склад
Під час атаки на Дніпро 15 листопада російські безпілотники влучили у склад одного з двох найбільших фармацевтичних дистрибʼюторів країни «Оптіма-Фарм». Про це повідомляє «Економічна правда».
Зазначається, що склад був повністю знищений, однак ніхто зі співробітників не постраждав. Розмір завданих збитків наразі невідомий.
Знищений склад обслуговував південні області України.
Зазначимо, що склади «Оптіма-Фарм» ворог атакує вже втретє: 25 жовтня у Києві було зруйновано складський комплекс, де зберігалися ліки на суму $100 мільйонів, також фармацевтичний склад компанії у Києві постраждав під час ракетної атаки 28 серпня.
Нагадаємо, під час нічної атаки також були знищені або частково зруйновані шоурум і частина складських приміщень дніпровської філії меблевої компанії «VIYAR».