Внаслідок ворожої атаки у Дніпровському районі згорів склад комунальної техніки

Внаслідок ворожої атаки у Дніпровському районі згорів склад комунальної техніки

Майже 20 разів ворог атакував п’ять районів області безпілотниками, артилерією та авіабомбою. Про це вранці 25 червня повідомляє Дніпропетровська ОВА.

У Дніпровському районі горів склад з комунальною технікою. Знищені та пошкоджені з десяток легкових і вантажних авто.

На Нікопольщині ворог бив по Нікополю, Марганецькій і Покровській громадах. Понівечені АЗС.

У Зеленодольській громаді Криворізького району пошкоджена інфраструктура.

У Павлограді виникли кілька пожеж. Понівечені коледж, оздоровчий комплекс, гуртожиток, авто.

На Синельниківщині росіяни поцілили по Васильківській і Дубовиківській громадах. Зайнявся будинок культури. Пошкоджені 12 приватних будинків і господарська споруда.

25.06.2026
Категорія: Війна
Теґи: війна обстріл